1. Dzisiaj zakończymy rok szkolny i katechetyczny. Wszystkie dzieci do klasy VI zapraszamy na Mszę św.
o godz. 11. 15, klasy VII, VIII i młodzież szkół średnich zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Zapraszamy także do wspólnej modlitwy wszystkie dzieci młodzież, rodziców i nauczycieli. W jedności z Bogiem zakończmy ten rok szkolny
i katechetyczny i poprosimy Boga o dobre i bezpieczne wakacje.
W czwartek od 17.00 do 18.00 Spowiedź św. na rozpoczynające się wakacje.
2. Informujemy, ze decyzją władz Zgromadzenie Sióstr Serafitek odchodzi z naszej parafii Siostra Judyta. W jej miejsce przychodzi Siostra Bogna, która będzie pracować jako katechetka. Przychodzi również Siostra Salomea, która obejmie obowiązki przełożonej domu i w połowie etatu zakrystianki.
3. W najbliższą środę obchodzimy uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.
4. W ubiegłą niedzielę podczas tacy inwestycyjnej zebraliśmy 7.000 zł. W części pokryła ona zamontowanie balasek
w naszym kościele. Za wszelkie ofiary pieniężne, składane na potrzeby naszej parafii składamy serdeczne Bóg Zapłać.
5. W czasie wakacji pamiętajmy o cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartki od godz. 17.00 do 18.00.
Pobierz jako PDF