1. Zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie w dni powszednie
o godz. 18:00, a w soboty i niedziele o godz. 17:30.
2. Jutro o godz. 11:00 zapraszamy na Mszę św., w której Ks. Proboszcz z kolegami kursowymi będzie dziękował Panu Bogu za 43 lata kapłaństwa.
3. W najbliższą niedzielę, 21.06. na Mszach św. zakończymy rok szkolny i katechetyczny. Wszystkie dzieci do klasy VI zapraszamy na Mszę św. o godz. 11:15, klasy VII, VIII i młodzież szkół średnich zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkie dzieci młodzież, rodziców i nauczycieli. W jedności z Bogiem zakończmy ten rok szkolny i katechetyczny i poprosimy Boga o dobre i bezpieczne wakacje.
4. W dniach 23.06 – 14.07 parafialna biblioteka będzie nieczynna.
5. Biuro parafialne czynne jest we wtorki i czwartki w godz. 16.00 do 17.30.
6. Intencje mszalne przyjmujemy po Mszy św. w zakrystii i w biurze parafialnym. Pamiętajmy o modlitwie mszalnej za naszych bliskich zmarłych i w ważnych sprawach naszego życia. Są także w naszej parafii wolne terminy na Msze św. gregoriańskie – ten nasz najpiękniejszy duchowy dar dla naszych bliskich zmarłych.
Pobierz jako PDF