1. Trwa Oktawa uroczystości Bożego Ciała. Nabożeństwo Czerwcowe i Procesje Eucharystyczne codziennie o godz. 18.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w tych procesjach eucharystycznych.
W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Cała tradycyjnie święcimy i błogosławimy wianki z kwiatów ziół i traw. Ogłaszamy konkurs na najładniejsze wianki. Zwycięscy będą nagrodzeni.
2. Jutro 8.06 na Mszy św. o godz. 18.00 przeżywać będziemy uroczystość odpustu parafialnego ku czci św. Jadwigi Królowej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
3. Wszystkich czcicieli Matki Najświętszej zapraszamy na Różaniec Fatimski z procesją z figurą Matki Bożej z Fatimy
w sobotę, 13 czerwca o godz. 19.00.
4. W przyszłą niedzielę II niedzielę miesiąca odbędzie się taca inwestycyjna. Przeznaczamy ją bieżące potrzeby naszej parafii szczególnie na zapłatę za balaski w naszym kościele. Pamiętajmy o tej tacy za tydzień.
5. W przyszłą niedzielę 14.06 od godz. 14.00 odbędzie się Parafialny Festyn z okazji Dnia Dziecka. Niespodzianki gwarantowane: dmuchaniec, wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z rożna i ciasta. Zabawy co nie miara, nauka tańca Country. Wszystkich serdecznie zapraszamy. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii siostrę serafitkę Lidię
z podopiecznymi z DPS na św. Rocha w Poznaniu. Siostra opowie nam o pracy w tymże DPS ie i podziękuje za zbierane przez nas śroski czystości.
Pobierz jako PDF