1. Jeszcze dzisiaj zapraszamy na Nabożeństwo Majowe. Od poniedziałku Nabożeństwo Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie w dni powszednie o godz. 18.00, w soboty i niedziele o godz. 17.30. Serdecznie Zapraszamy.
2. W najbliższy czwartek 04.06 obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Z Chrystusem Eucharystycznym wyjdziemy na ulice naszej parafii. Trasa procesji Bożego Ciała w tym roku obejmie Osiedle „ORUNIA”. Ołtarze będą usytuowane w pobliżu tych samych miejsc, co w latach ubiegłych.
Prosimy wszystkich Parafian o udekorowanie okien swoich domów emblematami religijnymi na uroczystość Bożego Ciała. Podczas procesji zadbajmy o religijny i modlitewny nastrój, śpiewajmy pieśni religijne i odmawiajmy przepisane modlitwy.
W żadnym wypadku z procesji Bożego Ciała nie wolno nam robić folklorystycznego przedstawienia.
Msze św. w Boże Ciało o godz. 8.00; Suma o godz. 10.00 i po niej wyruszy na trasę procesji; Msza św. bezpośrednio po zakończeniu procesji, wieczorna Msza św. o godz. 18.00. Nabożeństwo Czerwcowe w Boże Ciało o godz. 17.30.
Panów bardzo proszę do pomocy przy rozwiezieniu ołtarzy w czwartek rano o godz. 6.00.
Próby dziewczynek do sypania kwiatków przed Najświętszego Sakramentem we wtorek i środę o godz. 17.30.
3. Dzisiaj zbiórka do puszek na kwiaty do ołtarzy Bożego Ciała.
4. Franciszkański Ruch Seniora „TAU” zaprasza wszystkich naszych seniorów na spotkanie z Panią doktor geriatrą Dagmarą Wiewiórkowską na temat „ Suplementy diety”. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę o godz. 9.00.
5. W najbliższą sobotę rozpoczynają się w naszej parafii Rekolekcje anielskie, przygotowujące nas duchowo do Odpustu Parafialnego ku czci św. Jadwigi Królowej. Rekolekcje poprowadzi znany nam o. Robert Michaelita. Nauki rekolekcyjne
w sobotę o godz. 9,00 albo o 18.00. Serdecznie zapraszamy.
Pobierz jako PDF