W minionym tygodniu gościliśmy w naszej Parafii kilka chórów z różnych stron naszego kraju:
Obecni byli:
- Nasz chór parafialny,
- Chór z Bazyliki św. Tomasza z Nowego Miasta Lubawskiego
- Zespół Domowego Kościoła i Pragnienie Serca
- Zespół Bogu niech będą dźwięki z Kowal
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i uświetnienie każdej Mszy świętej. Niech św. Cecylia wyprasza Wam potrzebne łaski